Pagrindinis

 •   Kodėl verta rinktis mus?
 •   Kodėl nenurodytos kainos? 

Nuo vizijos iki projekto (7).png

Kodėl verta rinktis mus?

 • Atsakingumas ir patikimumas;
 • Kainos ir kokybės santykis;
 • Garantinis laikotarpis;

Padedame surasti tinkamiausią sprendimą.

Dauguma mūsų klientų klausia, kodėl nenurodytos kainos? Ar dėl to, kad gaminiai yra brangesni?

Mūsų gaminiai yra parduodami už itin patrauklią kainą. Galim jus užtikrinti, kad tikrai ne dėl šios priežasties.

Kainos nenurodytos nes mūsų gaminiai priklauso nuo kliento pageidavimo ir poreikio. Vieni gaminiai yra standartiniai, kurie turi fiksuotas kainas, tačiau  jos gali sumažėti jei pasirenkami kiti matmenys, medžiagiškumas ir užsakomasis kiekis. Vieni klientai nori, kad gaminiai būtų  pagaminti iš tam tikros medžiagos, papildomai pridėti tam tikri elementai arba atvirkščiai būtų mažiau funkcionalesnis gaminys. Jeigu reikalingas montavimas ir gaminių pristatymas iki numatytos vietos, taip pat šie veiksniai įtakoja kainą. Jei perkamas kiekis yra didesnis atvežame nemokamai. 

 

Užsakovas:

Sveiki, turiu numatęs, tam tikrą pinigų sumą šiam gaminiui įsigyti ar galite padėti? Nes nematau kainos?

 

Inverta.lt

Taip mes galim padėti ir pasiūlyti dar daugiau gaminių pagal nurodytus matmenys ir biudžetą. Jums tereikia nurodyti pristatymo adresą, el. pašto adresą ir mob. Tel. nr. Pasiūlymas paruošiamas nuo 10 min. iki 1 val. priklausomai nuo projekto apimties.

 

Glaudūs santykiai su mūsų klientais užmezgami todėl, kad mes išsiklausom į norus kuriuos galima išpildyti. 

Jei neradote savo projektui tinkamų gaminių, susisiekite su mumis mob. tel. +37064782861

 • Įrankiai ir medžiagos

  Įrankiai ir montavimo medžiagos inverta.lt

  Aukštos kokybės podukcija, kiekvienam statybos specialistui. 

  Įrankių tipai: Elektriniai, akumuliatoriniai, mechaniniai. 

  Kiekvienas įrankis orientuotas į tos srities statybos profesionalą. Pavyzdžiui plytelių profesionalai, suras didelių gabaritų plytelių pjovimo stakles, klijavimui skirtus įrankius, gręžimo įrankius, glaistymui skirtus įrankius ir daug kitų gaminių skirtų, sklandžiam darbui vykdyti.

  Gaminių pasirinkimas platus, kainos nurodytos preliminarios. Produkcijos kainą priklauso nuo įrangos galingumo, gamintojo ir kitų kriterijų.

 • Laisvalaikio aplinkai

  Gaminiai laisvalaikio zonai, vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, gimnastikos komplektai, šachmatų stalai, lauko biliardo stalai, hamakai, futbolo vartai, gultai, krepšinio stovai. Visi gaminiai skirti, lauko laisvalaikio erdvėms kurti inverta.lt

 • Mažoji architektūra

  Inverta ir partneriai

 • Privačiai erdvei

  Namai - tai vietą į kurioje praleidžiame daugiausia laiko. Todėl, kiekvienam iš mūsų, rūpi susikurti pačius jaukiausius ir maloniausius širdžiai namus. Inverta.lt siūlo netik gaminius ir paslaugas viešoms erdvėms, bet ir turintiems nuosavą polisio erdvę. Gaminiai ir paslaugos privatiems asmenims. Siūlome - vaikų žaidimo aikšteles, vidaus ir lauko baldus, statybų ir apdailos paslaugas.  

  Dėl prekių įsigijimo ir statybos darbų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

  Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums: info@inverta.lt

 • Paslaugos

  „Inverta ir partneriai“ uždaroji akcinė bendrovė, kuri prekiauja ne tik viešajai ir privačiai erdvei skirstais gaminiais, bet bendradarbiauja su paslaugų teikėjas - kurie siūlo kokybiškas paslaugas.

  Pastoviai tobuliname savo sistemą, kad paslaugų ieškantys, greičiau atrastų patikimus paslaugų teikėjus, o įmonės (asmenys) kurie atlieka kokybiškas tam tikras paslaugas, būtų matomi savo klientų.

  Jei neradote savo projektui tinkamų gaminių, paslaugų, susisiekite su mumis mob. tel. +37064782861 arba parašykite laišką info@inverta.lt

Dėl prekių įsigijimo, kainos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums: info@inverta.lt