Prekės

Jei neradote savo projektui tinkamų gaminių, susisiekite su mumis mob. tel. +37064782861

 • Privačiai erdvei

  Namai - tai vietą į kurioje praleidžiame daugiausia laiko. Todėl, kiekvienam iš mūsų, rūpi susikurti pačius jaukiausius ir maloniausius širdžiai namus. Inverta.lt siūlo netik gaminius ir paslaugas viešoms erdvėms, bet ir turintiems nuosavą polisio erdvę. Gaminiai ir paslaugos privatiems asmenims. Siūlome - vaikų žaidimo aikšteles, vidaus ir lauko baldus, statybų ir apdailos paslaugas.  

  Dėl prekių įsigijimo ir statybos darbų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

  Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums: info@inverta.lt

 • Laisvalaikio aplinkai

  Gaminiai laisvalaikio zonai, vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, gimnastikos komplektai, šachmatų stalai, lauko biliardo stalai, hamakai, futbolo vartai, gultai, krepšinio stovai. Visi gaminiai skirti, lauko laisvalaikio erdvėms kurti inverta.lt

 • Viešajai erdvei

  Inverta ir partneriai

 • Statybinės prekės

  Naujos prekės kiekvieną dieną!

  Statybinės medžiagos internetu www.inverta.lt Reviziniai liukai, klijai, glaistai, statybinės plokštės ir kt.

  Padedame surasti tinkamiausią sprendimą - konsultuojame, pateikiame brėžinius, techninius aprašymus.  

  Jei neradote savo projektui tinkamų gaminių, susisiekite su mumis mob. tel. +37064782861 arba parašykite laišką info@inverta.lt

 • Įrankiai
 • Darbo rūbai

  Inverta ir partneriai, UAB siūlo specializuotas įvairaus dydžio ir sudėties darbo apsaugos priemones, kurios atitinka visus saugos reikalavimus. Svarbiausia darbo apsaugos priemonės  paskirtis yra apsaugoti darbuotoją nuo rizikos veiksnių, galinčių kelti grėsmę darbuotojo saugai ir sveikatai.

   

  Darbo apranga turi būti patogi ir tinkamo dydžio. El. parduotuvėje inverta.lt nurodyti drabužių ir avalynės dydžai pagal skaičius ir raides. Raides S; M; L; XL; XXL; ir t.t. Skaičiai 37; 38; 39; 40; 41; 42 ir t.t. 

  Darbo rūbai ir apsaugos priemonės internetu www.inverta.lt

  Rinktis ir pirkti mūsų el. parduotuvėje www.inverta.lt patogu, paprasta ir saugu. Įsigyti pirkiniai Jus pasieks bet kuriame Lietuvos mieste ar kaime.

 • Plytelės1

  UAB "Inverta ir partneriai" siūlo  unikalias akmens masės ir klinkerio plyteles , atitinkančias aukščiausius standartus – tiek dizaino, tiek kokybės prasme.  

  Norintiems nusipirkti keramines plyteles galim prieš perkant  jas apžiūrėti gyvai, bet Iš anksto susitarus mob. tel. +37064782861 arba parašykite laišką info@inverta.lt

  Mes Jums galim pasiūlyt ne tik akmens masės ir klinkerio plyteles, bet ir meistrus - kurie Jums atliks vidaus apdailos darbus visoje Lietuvoje. 

Dėl prekių įsigijimo, kainos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums: info@inverta.lt