Privačiai erdvei

Namai - tai vietą į kurioje praleidžiame daugiausia laiko. Todėl, kiekvienam iš mūsų, rūpi susikurti pačius jaukiausius ir maloniausius širdžiai namus. Inverta.lt siūlo netik gaminius ir paslaugas viešoms erdvėms, bet ir turintiems nuosavą polisio erdvę. Gaminiai ir paslaugos privatiems asmenims. Siūlome - vaikų žaidimo aikšteles, vidaus ir lauko baldus, statybų ir apdailos paslaugas.  

Dėl prekių įsigijimo ir statybos darbų, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums: info@inverta.lt

Privačiai erdvei

Jei neradote savo projektui tinkamų gaminių, susisiekite su mumis mob. tel. +37064782861

  • Vaikų žaidimų aikštelė
  • Vidaus baldai

    Visi baldai yra gaminami modernioje gamykloje. Kiekvienas baldas yra gaminamas itin kruopščiai, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Ilgametė mūsų partnerių patirtis lemia aukštą gaminamų medžiagų kokybę ir ilgaamžiškumą. Mūsų asortimentą sudaro audiniai iš natūralaus pluošto, pavyzdžiui, lino, medvilnės ir taip pat iš aukštos kokybės sintetinio EasyClean audinio. Juos labai lengva valyti - ypač rekomenduojame naminių keturkojų augintojams ir šeimoms auginančius mažus vaikus.  

    Platus audinių ir spalvų pasirinkimas.Dėl audinių pavyzdžio, prekių įsigijimo ir kainos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais. Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums info@inverta.lt

  • Sodo prekės
  • Lentynos ir stelažai
  • Lauko baldai
  • Aktyviam poilsiui

Dėl prekių įsigijimo, kainos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums: info@inverta.lt