Viešajai erdvei

Gaminiai skirti miestų, mokykloms, darželiams, gyvenviečių gatvėms, aikštėms, parkams, skverams, bei kitoms viešosioms vietoms ir bendro naudojimo pastatuose (pastatams).

Viešųjų erdvių gaminiams taikomas didelis dėmesys. Gaminys (-iai) turi būti ne tik gražūs, funkcionalūs, bet gaminys (-iai) turi turėti atitikties sertifikatus ir/arba gaminio atitikties deklaracijas ir sertifikuoti. Sertifikavimą vykdo akredituotos sertifikavimo įstaigos.

MAŽOJI ARCHITEKTŪRA_GAMINIAI_VIEŠAJAI IR PRIVAČIAI ERDVEI

Jei neradote savo projektui tinkamų gaminių, susisiekite su mumis mob. tel. +37064782861

 • Lauko sporto įranga

  Padidėjus populiarumui, išaugo susidomėjimas lauko laisvalaikio gaminiais. Lauko treniruokliais, gimnastikos kompleksais ir kitomis sporto šakomis. Kiekvieną dieną inverta.lt papildo laisvalaikio asortimentą naujais gaminiais. 

  Mūsų lauko įrangą pagaminta iš kokybiškų medžiagų, taip užtikrindami naudotojų saugumą, patogumą ir reprezentatyvią išvaizdą. Visos gamybai naudojamos medžiagos atsparios temperatūrų svyravimams ir vandalizmo atveju. 

 • Vaikų žaidimo aikštelė

  Fizinis aktyvumas padeda lavinti vaiko kognityvinius įgūdžius, kaip kūrybingumas, mąstymas ar net dėmesio sutelkimas. Šiuos sugebėjimus ypatingai gali sustiprinti žaidimo aikštelės, kurios yra pritaikytos vaiko amžiaus grupei. Mūsų žaidimų aikštelės ne vien pralinksmins vaikus, bet ir lavins smalsumą bei jutiminius įgūdžius.

  Vaikų žaidimo aikštelės įrenginiai gaminami gamykloje. Kiekvienas įrenginys yra gaminamas itin kruopščiai, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Saugumas pas mus yra pirmoje vietoje. Mūsų vaikų žaidimo aikštelės yra saugios, pritaikytos įvairaus vaikų amžiaus grupėms. Mūsų gaminiai yra sertifikuoti atitinka visus Europos keliamus standartus. Kvalifikuoti specialistai išbando įrenginius ir užtikrina, kad įrenginiai būtų saugūs naudojimui.

 • Mažoji architektūra

  Suoliukai

 • Vidaus baldai

   STATYBINĖS PLOKŠTĖS (12).png

 • Gaminiai saugiam eismui

Dėl prekių įsigijimo, kainos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Mob. tel. +37064782861 El. paštas: info@inverta.lt