Prekių katalogas

Jei neradote savo projektui tinkamų gaminių, susisiekite su mumis mob. tel. +37064782861

 • Privačiai erdvei

  Namai - tai vietą į kurioje praleidžiame daugiausia laiko. Todėl, kiekvienam iš mūsų, rūpi susikurti pačius jaukiausius ir maloniausius širdžiai namus. Inverta.lt siūlo gaminius skirtus privačiai erdvei ir aktyviam poilsiui.    

  Dėl prekių įsigijimo, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

  Mob. tel. +37064782861 arba parašykite mums: info@inverta.lt

 • Viešajai erdvei

  Gaminiai skirti miestų, mokykloms, darželiams, gyvenviečių gatvėms, aikštėms, parkams, skverams, bei kitoms viešosioms vietoms ir bendro naudojimo pastatuose (pastatams).

  Viešųjų erdvių gaminiams taikomas didelis dėmesys. Gaminys (-iai) turi būti ne tik gražūs, funkcionalūs, bet gaminys (-iai) turi turėti atitikties sertifikatus ir/arba gaminio atitikties deklaracijas ir sertifikuoti. Sertifikavimą vykdo akredituotos sertifikavimo įstaigos.

 • Statybinės prekės

  Naujos prekės kiekvieną dieną!

  Statybinės medžiagos internetu www.inverta.lt Reviziniai liukai, klijai, glaistai, statybinės plokštės ir kt.

  Padedame surasti tinkamiausią sprendimą - konsultuojame, pateikiame brėžinius, techninius aprašymus.  

  Jei neradote savo projektui tinkamų gaminių, susisiekite su mumis mob. tel. +37064782861 arba parašykite laišką info@inverta.lt

 • Įrankiai
 • Darbo rūbai

  Inverta ir partneriai, UAB siūlo specializuotas įvairaus dydžio ir sudėties darbo apsaugos priemones, kurios atitinka visus saugos reikalavimus. Svarbiausia darbo apsaugos priemonės  paskirtis yra apsaugoti darbuotoją nuo rizikos veiksnių, galinčių kelti grėsmę darbuotojo saugai ir sveikatai.

   

  Darbo apranga turi būti patogi ir tinkamo dydžio. El. parduotuvėje inverta.lt nurodyti drabužių ir avalynės dydžai pagal skaičius ir raides. Raides S; M; L; XL; XXL; ir t.t. Skaičiai 37; 38; 39; 40; 41; 42 ir t.t. 

  Darbo rūbai ir apsaugos priemonės internetu www.inverta.lt

  Rinktis ir pirkti mūsų el. parduotuvėje www.inverta.lt patogu, paprasta ir saugu. Įsigyti pirkiniai Jus pasieks bet kuriame Lietuvos mieste ar kaime.

 • Perdirbtas plastikas

Rasta 5 prekės(-ių).

Rodoma 1-5 iš 5 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai