Medienos aliejai

Osmo Holz und Color GmbH & Co buvo įkurta 1878 m. Pradžioje įmonė užsiėmė medienos ir statybinių prekių prekyba. 1964 metais buvo atidarytas medienos apdailos gamybos filialas. Per daugiau nei 50 metų Osmo produkcija įsitvirtino pasaulinėje rinkoje ir šiuo metu turi atstovybes daugiau nei 60-yje šalių.

Osmo asortimente tik natūralūs ir aplinkai draugiški produktai. Medienos aliejai gaminami iš atsinaujinančių išteklių, sudėtyje naudojami tik natūralūs aliejai bei vaškai. Būtent dėl to Osmo produktai giliai įsiskverbia į medieną ir apsaugo ją iš vidaus. Mikroporėta vaško danga apsaugo medieną iš išorės, leidžia jai kvėpuoti, todėl nesilupa ir neskilinėja. Produktai išsiskiria dideliu dengiamumu dėl sudėtyje esančio didelio nelakiųjų medžiagų kiekio.

Osmo kompanija atsakingai žiūri į produktų gamybą, todėl užrašasa ant produktų „Made in Germany“ tai ne tik nuoroda į pagaminimo šalį, o įpareigojimas laikytis aukščiausių gamybos ir ekologijos standartų.

Medienos aliejai

Jei neradote savo projektui tinkamų gaminių, susisiekite su mumis mob. tel. +37064782861

 • Lauko darbams

  Terasos aliejavimas – bene geriausia išeitis, kadangi alyva yra kur kas veiksmingesnė už laką ar kitas populiarias medienos apdorojimo alternatyvas. Kokie yra bendri alyvos/aliejaus privalumai?  Ši priemonė gali apsaugoti nuo:

  • Drėgmės;
  • Kenkėjų;
  • Slydimo ant paviršiaus;
  • UV spindulių;

  Ji taip pat įsiskverbia į medieną, tačiau leidžia jai kvėpuoti;

  Įsiskverbimas reiškia, kad būtent Osmo aliejus terasoms išryškins natūralų medienos tekstūros grožį. Ji atrodys sodriau.

Dėl prekių įsigijimo, kainos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

Mob. tel. +37064782861 El. paštas: info@inverta.lt